Recomandari sticker

weeirrr · 11421

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline SilverBullet

• Membru fondator
  • Active
    • Mesaje postate: 462
    • Vezi Profilul
    • Alexandru C. Botu Photography
Răspuns #45 : Aprilie 15, 2007, 07:03:41 a.m.
Sa nu fiu luat la injuraturi  :-[... nu am acuzat pe nimeni  :police:... pur si simplu cautam pe net si am gasit link-ul.

Nobody is Perfect. I am Nobody.

206 Starline | 1.6E | 16V | 110CP | Rouge Lucifer | 15" Sirocco | Aluminium Pack

Offline Radon

• VIP
  • GT
    • Mesaje postate: 1.902
    • Vezi Profilul
Răspuns #46 : Aprilie 15, 2007, 01:46:52 p.m.
si foarte bine ca l-ai gasit. nu e vorba de a acuza pe cineva, si mie mi se intimpla foarte des sa ma "inspir" la modul asta, nu toata ziua e duminica sa ai capu' limpede.
dar, repet, foarte bine ca l-ai gasit, fiindca eu ramin la parerea mea, ca trebuie sa mai lucram pentru a obtine un rezultat care sa ne identifice si sa ne reprezinte cit mai bine. dar nu vreau sa fiu inteles gresit cum ca as forta un nou vot, daca asta s-a votat si ramane, no problemo for me.

Offline Myhai

• Junior
  • *
    • Mesaje postate: 13
    • Vezi Profilul
Răspuns #47 : Aprilie 15, 2007, 11:18:59 p.m.
salut,sunt nou pe aici,de unde pot lua un sticker?multumesc

Offline Radon

• VIP
  • GT
    • Mesaje postate: 1.902
    • Vezi Profilul
Răspuns #48 : Aprilie 15, 2007, 11:26:28 p.m.
@Myhai: stai prin zona, inca nu s-a definitivat forma finala... vom anunta deindata ce se va stabili cum vor arata.

Offline Myhai

• Junior
  • *
    • Mesaje postate: 13
    • Vezi Profilul
Răspuns #49 : Aprilie 16, 2007, 03:00:16 p.m.
Radon,multumesc frumos de raspuns si abia astept

Offline andrei

• Allure
    • Mesaje postate: 595
    • Vezi Profilul
Răspuns #50 : Aprilie 18, 2007, 02:02:22 a.m.
Eu unul nu cred ca e o diferenta semnificativa la pret daca e cu www fata de varianta fara www.

Si pana una alta, ar fi o idee foarte ok sa fie doar www.clubpeugeot.ro.

O emblema poate sa fie folosita la insigne, sau in alte scopuri, pe masini ar fi suficient ceva discret gen adresa web.

Parerea mea.

Andrei

Peugeot 206 Starline, 1.6 HDI FAP, gris cendré, ESP, pack aluminium, 195/65/R15, Iulie 2006

Offline ventura

• Allure
    • Mesaje postate: 667
    • Vezi Profilul
Răspuns #51 : Aprilie 18, 2007, 12:28:31 p.m.
Eu zic ca pt sticker e potrivit www.clubpeugeot.ro . Si ca sa facem o figura frumoasa va propun sa realizam cateva pana la intalnirea de 1 mai si sa le si impartim. Nu de alta, dar trebuie sa ne facem publicitate. Deci, ca sa nu deschid un alt topic va rog sa va exprimati parerea aici, vis-a-vis de realizarea unui esantion de stickere pana la intalnire.

Offline andrei

• Allure
    • Mesaje postate: 595
    • Vezi Profilul
Răspuns #52 : Aprilie 18, 2007, 12:30:07 p.m.
Eu unul sunt pentru, chiar daca nu o sa fiu in zona de 1 Mai (desi nu se stie niciodata).

Andrei

Peugeot 206 Starline, 1.6 HDI FAP, gris cendré, ESP, pack aluminium, 195/65/R15, Iulie 2006

Offline a_mic

• Membru fondator
  • GT
    • Mesaje postate: 2.057
  • rocker satanist, taica !
    • Vezi Profilul
Răspuns #53 : Aprilie 18, 2007, 02:18:47 p.m.
Eu zic ca pt sticker e potrivit www.clubpeugeot.ro . Si ca sa facem o figura frumoasa va propun sa realizam cateva pana la intalnirea de 1 mai si sa le si impartim. Nu de alta, dar trebuie sa ne facem publicitate. Deci, ca sa nu deschid un alt topic va rog sa va exprimati parerea aici, vis-a-vis de realizarea unui esantion de stickere pana la intalnire.

DA !

In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.

Offline Gabriel

• Administrator
  • GT
    • Mesaje postate: 1.783
  • Valoarea lucrurilor este data de oameni.
    • Vezi Profilul
    • gabrielbaciu.ro
Răspuns #54 : Aprilie 18, 2007, 08:20:43 p.m.
Am lipsit ceva timp de pe forum din motive de lipsa de timp. Intre timp m-am ocupat mai mult de promovarea site-ului. Din pacate problema logo-ului a aparut nu din motiv de "inspiratie" ci din cauza ca, probabil, atat eu cat si italienii am folosit ca baza de plecare aceiasi banca de imagini. Nu vreau sa ma scuz dar ma simt oarecum .... naspa.
Promit sa ma pun cu burta pe tastatura si mouse si sa fac altul.

Club Peugeot Romania

Re: Recomandari sticker
« Răspuns #54 : Aprilie 18, 2007, 08:20:43 p.m. »

Offline cici

• Junior
  • *
    • Mesaje postate: 18
    • Vezi Profilul
Răspuns #55 : Aprilie 19, 2007, 01:22:52 a.m.
in primul rand logo-ul zici...de fapt seaman cu emblema de la DACIA

imi place forma, dar nu imi plak serviciile service-ului pgo