Main Menu

207 SW

Creat de coyote, Iulie 03, 2008, 12:41:10 P.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

coyote

... s-a inceput comercializarea lui 207 SW la noi?

Am vazut si eu masina. Arata foarte bine. Voi ce parere aveti de ea?

As fi atasat si oferta, dar nu pot pune atasamente mai mari de 150 KB  :blink:

Ma ajuta cineva? Gabi?
Road-runner: BIP BIP!
Coyote: lol
Proud owner of Peugeot 207 RC / 107

Gabriel

Trimite-o pe mail-ul meu te rog.

costin_dsm12

    L-am vazut chiar pe drumurile din tara(cu numere de inmatriculare straine :().
    E superb, chiar "criminal".
    Exemplarul pe care l-am vazut era un Premium Pack(presupun), albastru cu pavilion vitrat, iar din ce am vazut pe net in rosu ii sta cel mai bine.

Asteptam foto cu SW-uri de la noi din tara(interior - exterior) si bineinteles parearea ta Coyote, mai ales ca esti printre primii care l-ai vazut mai de aproape.
206 HDi, Nature will remember.

coyote

Din pacate, nu am mai multe detalii, nu am avut timp sa ma uit cu atentie. Dar o sa revin cu impresii. Gabi, iti trimit imediat ofertele.
Road-runner: BIP BIP!
Coyote: lol
Proud owner of Peugeot 207 RC / 107

a_mic

#4
Am cascat si eu gura si am si configurat unul care mi-a iesit chelutz cam la 15.500 iepuroi. Am incercat sa-l studiez mai in detaliu dar, nu prea mi-a iesit. Evident ca impresiile sunt extrem de subiective si fara consistenta data de o plimbarica. La prima vedere, imi dau seama ca nu prea se "lipeste" de mine... prea mare pentru o alura sportiva cu care m-a obisnuit gama 200 si prea mica pentru alura familiala a gamei 300. De fapt, impresia asta mi-a lasat-o si 206-le SW....Deci, nu foarte incantat.
In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.

andrei

Ma bucur ca s-a deschis acest topic.

A propos de configurat, nu mai incercasem de multa vreme o configurare de 207 SW, insa vad ca tot trece de 20.000 DDP. Mare pacat. (SW Sport Outdoor, 1.6 HDI 110 FAP, airbags, ESP, scaune incalzite si vopsea metalizata)

Sa speram ca vor fi vesti mai bune pe viitor !
Peugeot 206 Starline, 1.6 HDI FAP, gris cendré, ESP, pack aluminium, 195/65/R15, Iulie 2006

costin_dsm12

    Intre timp am dat eu o raita pe la concesiunea din Iasi si au expus un Trendy de 95 CP. Frumoasa masinuta.... imi pare rau ca nu am cablul de date la mine sa adaug cateva foto.
    Cei doritori de a o vedea o pot face in cadrul Concesiunii Peugeot IASI.
    Si acum impresiile la prima vedere(doar vreo 3-5 minute, cat mi-am putut permite si eu :001_tongue:):
    Interiorul este acelasi pe care il stiti, confortabil si bine structurat(spatii de depozitare, comenzi la indemina si vizibilitate f. buna); in spate bancheta mi s-a parut putin mai ingramadita dar confotabila; spatiul pentru cap este foarte bun; porbagajul mare si bine structurat; storul de bagaje este facut dintr-un material dur, ce permite depozitarea anumitor lucruri pe el.
   
Imi pare rau ca in continuare concesionarii din tara expun modele low-entry in show-room-urile dumnealor. Poate din acest motiv majoritatea masinilor vandute sunt primul sau al doilea nivel de echipare. (sorry de ot)
206 HDi, Nature will remember.