Detalii si informatii despre peugeot 605 / manuale / reparatii

Creat de b 21 syz, Noiembrie 12, 2008, 11:00:24 A.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

b 21 syz

Sunt nou pe acest forum, dar as dori sa putem schimba niste informatii intre posesorii de 605, sau cei ce au idee despre acest model de leu, care dupa aparerea mea este o masina excelenta, exceptand costurile enorme de intretinere.

a_mic

Bun venit! Iti sugerez ca, utilizand butonul "search" sa dai cautare dupa cuvantul-cheie "605". Vei gasi ceva discutii despre acest model si, sunt convins, te vei integra.
In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.

b 21 syz

#2
Am incercat dupa cuvantul cheie si sincer nu gasesc decat pareri de bine si atat, de exemplu "am avut un peugeot 605 misto masina" si asta e atata, am intrat pe acest forum special sa vad daca aveti in  cadrul forumului un topic strict pe aceast model de masina, nu sunt incepator, visator, sau pasionat de nfs, doar vreau sa am strict niste discutii amiabile pe baza acestui model de masina dat fiind ca am reusit dupa 10 ani de cand visez la aceasta masina sa o cumpar in sfarsit, astept si eu sa imi spui daca se poate lasa deschis acest topic, si cum as putea sa fac sa promovez acesta pasiune a mea pentru acest minunat model de leut, si sa aflu daca pe forum mai exista persoane pasionate de modelul acesta.

costin_dsm12

@B 21 SYZ, bine ai venit printre noi si ne bucuram sa auzim ca visele se pot implini...
Acest topic va ramane deschis.

Eu iti propun prin a incepe sa ne descrii leul tau si povestea lui in sectiune Jurnal de Bord pentru a ne cunoaste mai bine.
Pentru discutii si rezolvari a unor probleme de ordin tehnic exista zona lui @Turbojack sau zona Tehnica.

Cu siguranta vei gasi aici oameni pasionati de modelul 605, chiar daca nu sunt posesori de 605, si cu siguranta subiectele vor curge "garla".
206 HDi, Nature will remember.