Main Menu

Faruri cu lupa angel eyes

Creat de andreihu, Ianuarie 06, 2009, 01:43:02 A.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

andreihu

Unde as putea gasi si eu faruri cu lupa pentru peugeot 406? Ar fi super daca ar avea si angel eyes...daca ma poate ajuta cineva as fi recunoscator.

Admin edit: Atentie la MAJUSCULE si  la limbajul mirc. Nu folosi optiunea de poll doar de dragul de o folosi.

Cloud no.75

#1
La FK, la Augsburg pe comanda.
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




andreihu

#2
Merci! Am intrat dar se pare ca nu sunt nici aici :crying: Asa ceva, niciunde nu gasesc. Stopuri am gasit mai multe modele dar faruri niciunde...

Gheko

#3
@Andreihu cauta pe google "Jom" au si ei ceva modele, e o firma din Germania, reprezentata in Romania de Logtuning Timisoara.



Edit: Fara "Quote" la post-ul anterior.

Yackone

Cauta te rog pe google poze cu modelul pe care il vrei si eu incerc sa aflu cine le fabrica si in principiu ti le si pot aduce :clap:

205...forever

andreihu

#5
Salut si merci. Poti sa-mi dai un ID de mess sa vorbim acolo? Astept un raspuns.


Mod. edit: Te rog renunta la scrierea gen messenger.

Yackone


205...forever

Yackone

Inca n-am primit nici un raspuns privitor la faruri...Mai ai un pic de rabdare ca sa gasesc exact firma ce le fabrica.

205...forever

andreihu

#8
ok..stai linistit daca nu am gasit pana acum..pot sa mai astept...ms oricum:)

Mod. edit:  ART.2 Utilizarea limbii romane si exprimarea corecta in cadrul forumului este o conditie de baza pentru a fi membru al acestui forum; va rugam nu folositi grupari de litere de genul tz sau sh (limbaj gen mirc) decat in cazul in care nefolosirea acestora ar crea confuzie; dupa semnele de punctuatie folositi spatiu; incepeti fraza cu litera mare. Nu repetati acelasi caracter in exces (gen !!!!!!!!!!!? ??).
Ok, stai linistit, daca nu am gasit pana acum, pot sa mai astept. Merci oricum  :001_smile:.

Dupa cum poti sa vezi este o diferenta intre modurile de sriere. Te rog sa citesti REGULAMENTUL clubului si sa te conformezi lui.


Gheko

Ai fost la Logtuning? Nici acolo nu au?

Yackone

Din pacate pentru peugeot 406 n-am gasit nici o firma sa produca faruri.Exista numai stopuri si semnalizarile de pe aripa.Ceea ce ma intriga pe mine este faptul ca pentru 405 exista dar pentru 406 nu.Eu oricum o sa mai caut si daca gasesc ceva te anunt.

205...forever

gaby

Salutare,
Cam complicat cu farurile. Si eu caut de ceva timp. Daca gasesc ceva te anunt.