Peugeot 106

Creat de cosmin87, Ianuarie 17, 2009, 02:25:51 P.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

cosmin87

Salut! Am un Peugeot 106 sport din 99 si nu stiu ce euro are. Poate cineva sa imi spuna cum pot afla ce euro e.  :confused1: Multumesc anticipat. :001_smile:


Mod. edit: Art. 2 -> Majuscule si limbaj gen mirc. Te rog sa citesti REGULAMENTUL.

Gabriel

Cel mai probabil e euro 2 dar daca nu dai detalii despre motorizare nu putem decat sa ghicim.

turbojack

Pentru tabelul masinilor cu norma euro 3 ,fa click aici si descarci fisierul.
Bafta!

Apolodor

Salutare!
Am si eu un Peugeot 106 Kid din 1995, motorizare: 1.0 benzina. Rugamintea mea este daca poate cineva sa-mi spuna si mie cineva un ulei mai ieftin pe care-l pot folosi. Ma pregatesc sa-i fac schimbul de ulei si parca n-as da 40 de ron pe un litru de ulei. Mentionez ca masinuta are 250 de mii de km.
Multam fain!

Gabriel

Cred ca si la tine recomandarea producatorului e Total Quartz 9000. Nu e nici cel mai bun nici cel mai ieftin (mai ales la reprezentanta) dar pot sa alegi un ulei echivalent de la alt producator.

a_mic

Gasesti TOTAL QUARZ 9000 la Metro Militari cu 130 lei bidonul de 4 litri (incl. TVA).
In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.

DR TYCE

Unde pot gasi si eu geamul lateral mic portiera dreapta spate ??? ( ala in triunghi)

DR TYCE

Vreau si eu sa stiu unde gasesc pise second  pentru nasinuta mea (peugeot 106xn kid special edition in 5 usi, motor 1.0, 33kw ,45 cp din 1994).MULTUMESC!

turbojack