308 2usi Feline

Creat de Cloud no.75, Februarie 01, 2009, 10:43:47 A.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

n_costique

Da' as putea sa dau o fuga in Franta sa-mi iau ceva asemenator ? O sa am probleme cu RAR-ul ca nu are  omologarea de tip ?

Cloud no.75

@cos: merci de info, stiu ca anumite chestii la stii mai de la botu'...importatorului, ceea ce bate botu'...dealerului :001_tt2:

@n_costique: poti sa o aduci linistit. Probleme nu ai cu RAR dar tre sa te duci la ei pentru omologare individuala. Atat timp cat importatorul nu a adus cel putin 10 exemplare de acest fel nu s-a dat omologare de tip, deci tre sa o faci tu. Nimic complicat, am facut-o si eu la timpul meu pentru 206.
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




cos_mj

@Cloud: nicio pb! Daca mai ai nelamuriri nu ezita sa ma intrebi si daca am cum sa te ajut, o fac cu cea mai mare placere!
Scot acidul din apa plata!

n_costique

Intrebare : ecranul multifunctional e si navigatie (am avut surpriza la un mercedes  C care are ecranul mutifunctional dar nu si navigatie pe el ...)?

cos_mj

Ecranul multifunctional NU poate fi folosit pt navigatie!

Nu se poate comanda 308 cu sistem de navigatie din pacate si implicit nici cu nu ecran rabatabil color...

Din cate stiu eu, o singura data s-a facut o greseala in Franta si i s-a adus unui client din Otopeni parca un 308 cu ecran color rabatabil cu navigatie.
Scot acidul din apa plata!