Vand cotiera Peugeot si parfum BVL

Creat de neog, Aprilie 05, 2009, 09:27:43 P.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

neog

Vand cotiera originala de pe Peugeot 406 coupe. Va las pe voi sa oferiti un pret.




Vand parfum pour homme Bvlgari, tester de 100 ml. Pret 150 ron.
Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!

sebaa

Am un 406 sedan din 1998. Merge montata cotiera la mine fara modificari?

neog

Nu stiu exact ce sa zic, uite o sa fac cateva la interior si o sa masor cotiera si-ti  comunic dimensiunile.
Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!

sebaa

Ok. merci.
Nu te grabi, ca nu e tocmai urgent pentru mine( astept niste piese si trebuie sa fac o reparatie mica, deci mai dureaza un pic cu banii, ca m-a incurcat un prieten)

neog

Stai linistit, eu o vand ca nu-mi plac cotierele de fel si ma gandesc ca poate cineva se va folosi de ea mai mult. Ok, ne auzim!
Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!

neog

Are 11 cm latime cum te uiti de sus si 32 lungime. Se prinde cu 2 holsuruburi in partea din spatele franei de mana, unde este locul acela pentru 2 pahare. Nu stiu sincer daca se potriveste sau nu.
Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!

silviump3

Mai este valabil anuntul? Daca da, as fi interesat. multumesc

neog

Salut! Inca am cotiera, nu s-a mai interesat nimeni de ea si sta intr-un sertar. Eu nu o folosesc dar sincer nici nu stiu pe ce modele se mai potriveste. Am dat-o jos de pe un 406 coupe model 1999. Daca te poti folosi de ea cu cea mai mare placere ti-o dau.
P.S. De parfum am scapat.
Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!

silviump3

Imi poti da un numar de telefon unde te pot contacta? Si un pret pentru cotiera. Multumesc frumos.

neog

0722 35 90 65 Dragos, de preferat dupa 14.00 sau in ultimele 10 minute ale fiecarei ore  :001_rolleyes:. Daca cotiera se potriveste la tine vreau decat cheltuielile de transport si maxim 2-3 beri, sau sa zicem 50 ron cu totul. Vorbim la tel.
Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!

neog

Scuze, am vrut sa zic ca vreau 50 ron si platesti tu cheltuielile de transport, sau daca ai drum prin Alexandria... :).
Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!

neog

Gata,s-au vandut amandoua din anunt,se poate inchide.
Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!