Probleme rabatare cheie 407

Creat de SportWagon, Mai 17, 2007, 04:18:39 P.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Va confruntati cu rabatarea incompleta a cheii de la 407?

Da
19 (79.2%)
Nu
5 (20.8%)

Numărul total de membrii care au votat: 3

bogdan_77

Am sa incerc sa atasez niste poze, cu explicatiile aferente facute pe ele. Sper sa va ajute.

clau_jan71

Ma poate ajuta cineva cu o informatie?De unde as putea achizitiona alta carcasa pt cheia briceag deoarece originala are butoanele distruse;desigur la un pret rezonabil.

turbojack


tnt

Are idee cineva daca se aplica metoda si la cheia de 307? Ca parca ma bate gandul sa incerc si eu.

bogdy_1987

Poate sa imi spuna cineva cum se desface cheia?Mi-e frica sa incerc de unul singur poate rup ceva la ea.Multumesc

g33k

Am gasit un tip din Bucuresti care vinde carcase de chei briceag. Nr de tel 0723 199959.
bogdy_1987 , eu am 307. Cheia se deface cu o moneda sau o coada de lingurita. In partea din spate a cheii este o fanta unde se baga una din "uneltele" de mai sus si cam asta este tot.

bogdy_1987


gotti

Pentru cei interesati, care au probleme cu rabatarea cheii si cu cauciucul prost de pe butoane: In Auchan Titan la magazinul de chei, veti gasi carcasa de cheie pentru 407 la pretul de 130 RON. Este modelul nou cu butoane din plastic si cu rabatare perfecta. In pret intra si copierea cheii pe lamela noua care este "blank". De asemenea mai este un baiat din Pitesti care vinde astfel de carcase la pretul de 80 RON. Telefonul lui este 0722423928. Sper ca v-am fost de ajutor