Al Ei 207 oranje salamanque!!!

Creat de rara, Iunie 27, 2007, 04:44:15 P.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Seby

Felicitari pentru alegere !!! Sa aveti noroc de ea si sa ajunga cat mai repede la posesoare  :clap:
Astept cu nerabdare pozele...imi place mult culoarea... :001_wub:
...face the future...

rara

In sfarsit am ridicat masina.... Poze in curand.


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

rara

Asa......Impresii dupa primii 500 km.  :yes:
Ce imi place: - motorul 1.6 hdi de 90 cp e foarte elastic si foarte bine echilibrat ca putere si cuplu pe masina;
                  - tinuta de drum, masina sta foarte bine in curbe. Pur si simplu e o placere sa conduci pe traseu cu viraje;
                  - finisajele interioare sunt mult peste concurenta (parerea mea), cel putin daca ma gandesc la Polo.... ;
                  - pozitia la volan;
                  - frana cu un dozaj foarte bun. Iti da un sentiment de siguranta deosebit, probabil si pentru ca e pe discuri pe toate 4 rotile;
                  - cum ma simt in masina :clap:.
Ce nu imi place: - suspensia destul de rigida (un sacrificiu facut pentru stabilitate excelenta);
                      - spatiul interior mai restrans ca in Partner :oops:.
Pozele le pun cu prima ocazie.



Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

Cloud no.75

@rara: esti sigur ca la 1.6 hdi de 90 ai discuri pe spate ? sunt si eu foarte curios, caci stiu ca in oferta scrie ca are tamburi.

Daca poti sa arunci un ochi, ti-as fi recunoscator.
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




rara

Aruncat privirea :shuriken:...... Sigur disc cu placute si etrier.


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

Cloud no.75

"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




rara

Eu speram sa fie si jantele pe 16", pentru ca asa apare in pliant. :batman:


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

rara

#22
Bestia oranj  :clap:







Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

Gabriel

Imi place la nebunie culoarea asta. Ati facut cea mai buna alegere. Bravo!

Seby

frumoasa masinuta...sa va traiasca mult si bine  :blush:
...face the future...

rara

Va multumesc! Si noua ne-a placut foarte mult culoarea. Interesant este ca toata lumea imi spune asta. Chiar si cand ma dau jos din ea, necunoscuti. :001_wub:


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

Vlad01

Ce frumoasa e culoarea  :clap:! S-o conduceti sanatosi si sa va duca mult si bine fara probleme :001_tt2:

Kman

Ce sa mai zic........o culoare deosebita pt o masina deosebita........mai rupem tonurile de gri si argitiu de pe strazile patriei cu asemenea culori.......ioi da chiar imi place!!!

rara

O impresie dupa aproape 900 km. Anvelopele Pirelli cu care vine echipata varianta trendy sunt destul de zgomotoase la rulare >:(.


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

Seby

 :offtopic: asculta muzica si nu te mai deranjeaza  :001_tongue:
...face the future...