Nokia Universal Holder

a_mic · 1494

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline a_mic

• Membru fondator
  • GT
    • Mesaje postate: 2.057
  • rocker satanist, taica !
    • Vezi Profilul
: Februarie 04, 2009, 12:17:07 p.m.
Nokia Universal Holder. Este un kit de tinut telefonul proptit in masina ca sa nu-l mai cautati pe sub scaune cand suna dupa o frana brusca. Este alcatuit din "tziitorul" propriu-zis, articulatie pentru mobilitate si shuroabe de prindere (4). Este in tzipla si-l dau de bogdaproste.
« Ultima Modificare: Februarie 04, 2009, 01:57:56 p.m. de tnt »

In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.

Offline marius.v

• Membru fondator
  • GT
    • Mesaje postate: 1.003
  • Posesor de Azzurykka Bellatryx
    • Vezi Profilul
Răspuns #1 : Februarie 04, 2009, 02:30:36 p.m.
Il vreau eu nenea a_mic daca se poate.
Platesc transportu!!!

Condusul unui automobil este o chestiune de atitudine si de aptitudine

Offline a_mic

• Membru fondator
  • GT
    • Mesaje postate: 2.057
  • rocker satanist, taica !
    • Vezi Profilul
Răspuns #2 : Februarie 05, 2009, 08:16:31 a.m.
Am retinut, multistinse. A fost pus sub obroc in virtutea principiului "primul venit, primul servit". Cu privire la transport, va sosi el in zona Dumneavoastra in jurul datei de 21/02 fara ca Dumneavoastra sa va bateti capul cu astfel de amanunte nesemnificative.

Rog inchiderea topicului.

In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.