308 2usi Feline

Creat de Cloud no.75, Februarie 01, 2009, 10:43:47 A.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Cloud no.75

Ei bine, dragi prieteni, vreau sa va prezint aici o masina...de cunoscator.

E prima si ultima de felul ei importata de noua in Romania, intrucat, evident modelul nu mai e pe lista modelelor pe care le putem avea in Ro. Evident. Oare de ce ar trebui sa putem cumpara asa ceva ? :cursing:

Faceti cunostinta cu 308Feline 2usi, 1.6 hdi

Remarcati va rog silueta superba, jantele agresive pe 18, tapiteria partial piele si ecranul multifunctional color.

Cat a costat ? Nu pot sa va spun, ca nu avem preturi. A fost comandata in primavara 2008 si se va livra in curand. Unui norocos....
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




Cloud no.75

Mda. Primul si ultimul mohican..
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




dadu

Era singura care ma mai tenta in ultima vreme. >:(
When you set out for Ithaka,
ask that your way be long!

Vlad01

Jantele acelea sunt superbe  :001_wub:! Per total arata incredibil. Imi place!

tnt

Un singur lucru as fi schimbat la ea... Benzina 150CP.. atat! Oricum, e foarte frumoasa, iar jantele sunt criminale!

PS: Unde o livreaza? ca ma duc si-i las noaptea 8 roti si le iau pe alea pe 18  :001_wub:

Kman

#5
Frumos exemplar. Silueta rasata subliniata de cele doua usi si jantele superbe.
As fi fost curios de pret.

cos_mj

ALOOO!!!

Nenea Cloud!!!

In martie 2008 am achizitionat un 308 Feline 1,6 HDi 5 usi ALB!
Imediat dupa aceea s-a scos din oferta varianta cu 5 usi si a ramas doar cea cu 3 usi, ca cea din poza!

Asa ca aceasta nu e prima masina de acest gen!!!
Scot acidul din apa plata!

Cloud no.75

Alooo !

Nenea cos !

Feline 5usi s-a scos de tot din oferta de cand cu fabuloasele promotii.

3usi, indiferent de echipare a disparut din vara. Ia mai verifica. Facem pariu ca s-a livrat doar 1 singur Feline 3usi ?

Ma refeream ca e singurul Feline 3 usi, 5usi am mai vazut si eu. De ce nu citesti cu atentie textul ? :police?
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




cos_mj

Imi pare f rau sa te contrazic, dar FELINE 1,6 HDi 110 CP 5 USI s-a scos din martie sau aprilie 2008!

Daca nu ma crezi, te rog verifica!
Scot acidul din apa plata!

Cloud no.75

Cu atat mai mult ! Eu stiam din vara, mea culpa.

Esti de acord ca tot din vara nu se mai poate comanda 3 usi ? Eu asta sustin, m-a interesat in mod deosebit subiectul prin august si nu se mai putea.

Cam prin acelasi moment a disparut si 2.0hdi din oferta
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




Radon

Alooo! Nenea Cloud si nenea Cos! Nu va scoateti, bre, ochii! Stick on topic!

Cloud no.75

Gata sefu! Pai discutam despre 308 2usi Feline :police:
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




cos_mj

#12
Din pacate tot nu esti bine informat...

FELINE 1,6 HDi 110 CP 3 usi s-a putut comanda pana pe 31 decembrie 2008. Motorizarea 2.0 HDi nivel de echipare FELINE cu cutie automata sau manuala dar numai in 5 usi s-a putut comanda deasemenea pana la 31 decembrie 2008.

Am in fata ofertele care au fost pana la acea data.
Scot acidul din apa plata!

Cloud no.75

Ha, ha, imi place ca te-am pus la treaba :001_tt2:

Ma rog, cum zici tu. Eu am vrut sa comand in august un Feline 3usi 1.6hdi bvmp si nu s-a putut. Nu mai era linie dispo.
Oricum nu mai conteaza, doar de placerea discutiei, ca si asa suntem OT :police:
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




cos_mj

Ca sa mai continui OT, dar sa-l lamuresc pe CLOUD: FELINE 1,6 HDi 110 CP bvmp 3 usi nu a fost niciodata disponibila in oferta pt Romania. A fost doar 1,6 HDi bvm5 pt 3 usi. Masinuta pe ca o vroiai tu era intr-adevar disponibila in Franta si cu siguranta si in alte tari. La inceput, cand a aparut 308 la noi in tzara, 1,6 HDi 110 CP 5 usi a avut si bvmp6 si bvm5, apoi spre sfarsitul anului 2008 bvm5 a fost inlocuit cu bvm6.

Sper ca te-am lamurit si daca mai ai alte neclaritati te pot ajuta.
Scot acidul din apa plata!