Claudiu 206 sedan gri aluminiu

Creat de claudiu,, Ianuarie 12, 2009, 02:17:01 A.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

claudiu,

Salut la toti posesori de Peugeot. Cu toata ca posed un 206 sedan de 1 an jumate abia acu' m-am inscris si eu, pe parcurs o sa fiu si eu mai activ  :clap:
  Am vreo 33000km cu leutzul si merge brici, am avut si eu mici probleme am schimbat un capat de bara si sensorul de lumina de la portbagaj.


Mod. edit: Te rog foloseste majuscule la inceput de propozitie.

a_mic

Bun venit si te asteptam in sectiunea "Jurnal de bord".
In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.

claudiu,

#2
        Astazi am luat masina de la revizia de 40.000km!!! Pretul a fost de 179 euro si mi-au scimbat filtru aer,polen,uleiu,filtru ulei,filtru carburant, bujiile, spray dizinfectant. Placutele de frana nu au necesitat schimbarea spunandu-mi ca inca sunt bune si mai merg 10.000km. Saptamana viitoare merg sa imi schimbe parbrizul care are o mica fisura si suportii de la bara stabilizatoare,desigur schimabate pe garantie.S-au comportat bine aici in Italia.
        Tin sa precizez ca defectul suportiilor de la bara stabilizatoare o aveam de la 20.000 km si am fost de 3 ori  la Peugeot in Romania si nu au rezolvat nimic,m-ai zis mereu ca ii in regula iar in schimb mi-au schimbat o bieleta.
        Aici dupa ce am platit costul reviziei am primit si o factura ceea ce in tara nu am primit deloc la revizi. De ce oare la noi nu dau facturi !!
     Va salut!!!