308 FELINE 1,6 HDi 5 usi ALB

Creat de cos_mj, Octombrie 14, 2009, 03:49:55 P.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

cos_mj

Zilele trecute m-a batut gandul sa verific cate masini in configuratia din titlu s-au vandut la noi din 2007 de cand a fost adusa aceasta masina in Romania si pana in prezent.

Nu mica mi-a fost surprinderea cand am aflat ca aceasta masina este UNICAT in Romania. Nimeni nu a mai comandat exact aceasta configuratie din titlu.
S-a mai vandut una partial cu aceasta configuratie. Difera doar culoarea, aceea fiind Gris Cendre.

Masina merge impecabil, are doar aproape 17.000 km din care cel putin 7.000 sunt facuti in Austria in concediul de anul trecut si cel de anul acesta. Interiorul este demential, combinatia de piele cu stofa se incadreaza perfect in aspectul interior al masinii.

Cu siguranta atunci cand o sa vand aceasta masina o sa precizez acest lucru, ba mai mult ma gandeam sa iau si un certificat de unicitate.  :clap:
Scot acidul din apa plata!

turbojack

Citat din: cos_mj din Octombrie 14, 2009, 03:49:55 P.M.
...ma gandeam sa iau si un certificat de unicitate.  :clap:
Curat pedigree... :biggrin:

Vlad01

Hei, dar putem sa vedem si noi niste poze cu frumusetea  :001_tt2:.

cos_mj

DAP, o sa ii fac o mica sedinta foto cat de curand :)

@turbojack: chiar ca e o masina cu pedigree  :blush:
Scot acidul din apa plata!

Dior


Sa o folosesti sanatos. Dar fara suparare nu te crede nimeni ca e unicat!(pana nu vedem si pozele ;) )

cos_mj

@Dior: Multumesc, multumesc! Maine o sa incerc sa fac niste poze si apoi o sa le postez aici! Sper sa nu ploua... :blink:
Scot acidul din apa plata!

cos_mj

Din pacate a plouat...masina s-a murdarit...am renuntat momentan la sedinta foto pt zile ceva mai insorite...
Scot acidul din apa plata!

cos_mj

Scot acidul din apa plata!

Vlad01

Cat poate fi de frumoasa! Felicitari pt ea.

cos_mj

@Vlad: Multumesc frumos!  :clap:
Este intr-adevar diferita fata de celelalte nivele de echipare...te simti altfel in interior.
Scot acidul din apa plata!

dadu

Mda, o masina superba. Sa-ti traiasca!
When you set out for Ithaka,
ask that your way be long!

cos_mj

Scot acidul din apa plata!

marius.v

Sunt bolnav!!
Daca era si robotizata eram mort!!!
Condusul unui automobil este o chestiune de atitudine si de aptitudine

cos_mj

Din pacate atunci cand am comandat-o nu era disponibila nici cutia robotizata si nici varianta cu 6+1 trepte...
Scot acidul din apa plata!

Fux

Daca tot poti verifica, cate 308-uri 1.6 THP s-au vandut in Romania?
S-ar putea ca si eu sa o am unicat din cauza interiorului Irazu Greje. Ar fi bine de stiut pentru momentul vanzarii.  :biggrin: