Vand Peugeot 406 2.0 16v

Creat de sebaa, Martie 12, 2010, 10:49:05 A.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

sebaa

UP!
Ori suntem posesori de frantuzoaice, ori nu mai suntem! :clap: :batman:

sebaa

Up!
3.500
acum a crescut taxa, nu se mai poate inmatricula 406 pe bani putini:)

sebaa


Radon


sebaa

 :batman:
up
mentionez ca accept si variante.
din gama Peugeot ma intereseaza in mod special modelul 107, dar plec urechea si la 206/307.

sebaa










Poze noi.
Pretul este de 3100 de euro.
NEDISCUTABIL.
Ma gasiti la telefon - numarul este scris mai sus, alaturi de detaliile masinii.

Multumesc

sebaa

SUPER OFERTA - 2998 EURO!
NEDISCUTABIL.

sebaa

MEGADISCOUNT!
2990 EURO!  8)

GET IT WHILE IT'S HOT!

Radon

MEGAAAADISCOOOUNT in valoare de 8 EUROOOO!  :clap:

Gabriel

Astept pretul cu 99 la decimale.

sebaa

Dacă vine cineva cu 2989,99 euro, nu-l refuz, promit!

sebaa


sebaa

2500 Euro - Ultimul pret.
Oricum aveam cel mai ieftin 406 inmatriculat pus la vanzare pe net, acum e si mai ieftin!


Radon

Daca nu se vinde inseamna ca inca nu e suficient de ieftin!  :001_tt2:

sebaa

Citat din: Radon din Iunie 17, 2011, 04:43:17 P.M.
Daca nu se vinde inseamna ca inca nu e suficient de ieftin!  :001_tt2:
Din punctul meu de vedere, masina a devenit obscen de ieftina acum.
Am investit foarte multi bani in ea, pe care nu o sa ii mai vad niciodata, iar cei cu care discut prin telefon - spre exemplu, o compara cu fel de fel de troace aduse din afara, fara nicio istorie de service si pretind sa mai reduc si mai mult pretul.
Pana mea, nu-i destul de ieftin?
Cine nu are bani sa o cumpere pe asta, e invitat sa se aboneze la ceva pe bulgaria si la dosarul penal aferent circularii cu un vehicul neinmatriculat. O alta varianta ar fi sa nu-si cumpere masina, ca are bani de o bicicleta mai performanta.

Nu stiu cine mai are documente de service din 1998. Am pana si contractul de leasing, tot! Evident, un sceptic s-a trezit sa-mi spuna ca el cunoaste pe cineva care ii poate scrie o carte de service foarte ieftin si s-a oferit sa-mi faca si mie una. Singura faza pe care a uitat-o el este ca respectiva carte de service nu are cerneala stearsa, cum se intampla cu aproape orice foaie imprimata de-a lungul anilor.

Ma rog, daca nu se vinde nici la pretul asta, cred ca o voi pastra si cu asta basta. Nu am de gand sa-mi dau masina pe gratis