Preturile si echiparile Peugeot 4007

Creat de Gabriel, Martie 24, 2008, 11:55:57 A.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

cristic

Eu stiam ca toate Touareg-urile, indiferent de motorizare, au reductor. Ce este optional este blocarea diferentialului pe axa din spate. Pacat insa ca majoritatea nu o sa vada altceva decat asfalt.

4007, Tiguan, X3, ... sunt pistol cu chec.  :001_tt2:

Eu inca visez la un G Klasse.

Cloud no.75

@cristic: in oferta Touareg Mountain au bagat reductorul, pana atunci era disponibil doar pe 3.0tdi...Oricum la ce cauciucuri au standard nu fac decat figuratie daca ies de pe asfalt.

Stiu vreo 2 in BV cu Touareg V6tdi cu cauciucuri si troliu care se baga cu ele prin tot felul de "treburi"... :001_tt2:
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."





Cloud no.75

mda, destul de slabut testul, nici macar nu discuta prea mult de motor, transmisia a fost atinsa doar ocazional.

In orice caz, in 2 saptamani, va zic eu cum e :001_tt2: si on road si in off-road  :ban:
vedem noi ce poate
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




turbojack

Citat din: Cloud no.75 din Mai 03, 2008, 10:07:14 A.M.
.... si on road si in off-road  :ban:
vedem noi ce poate

ALOOO  !!! Echipa de la TopGear....fiti pe faza pentru a invata cum se probeaza o masina !  ;)
Bafta! Asteptam cu totii impresii adevarate despre aceasta masina. :clap: