Vreau un 306 Cabriolet

Creat de lucianoo, Februarie 21, 2010, 09:58:47 P.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

lucianoo

salutari.
sunt foarte nou pe aici si as avea mare nevoie de ajutorul vostru .
ma uit de multa vreme dupa un 306 cabrio. imi place mult acest model desi e cam batran. mi-o doresc mult pentru ca vreau sa simt placerea de a conduce un cabrio.
insa ceea ce nu stiu este cat de fiabil este acest model ce probleme are ....nu stiu mai ninic de masina asta dar imi place mult si cred ca e pe un segment de pret care mi l-as permite.
din suflet va rog sa -mi dati pareri cat se poate de obiective despre aceasta masina.
merita sau nu merita achizitionata (am auzit cum ca ar fi scumpa de intretinut)
MULTUMESC TUTUROR ANTICIPAT!!!!!

turbojack

Tehnic nu ridica probleme deosebite,atata vreme cat capota este in stare buna.
Iti dai seama de valoarea masinii prin pretul de piata care este peste multe din clasa sa,semn ca este apreciata.
N-am gasit in DE nici un 306 cabrio sub 3000ññ€ơ¬ in stare buna si asta spune multe.

lucianoo

JACK ITI MULTUMESC PENTRU PROMPTITUDINEA RASPUNSULUI TAU.
INSA NAVIGAND PE FORUMURI ,DESI SUNT PUTINE COMENTARII, CAM TOTI AU AVUT PROBLEME DE FIABILITATE CU ACEST MODEL. IN SPECIAL LA DECAPOTARE A CAREI REPARATIE COSTA CONSIDERABIL. IAR CEA MAI AVIZATA PARERE ESTE CEA A UNUI PROPRIETAR DE 306
EU SUNT DIN SATU MARE IAR PE AICI NU CUNOSC ABSOLUT NICI UN PROPRIETAR DE 306 CARE SA MA SFATUIASCA V.S.A.V..S DE ACEST MODEL . SUNT CAM TIPICAR DE FELUL MEU SI NU VREAU SA FAC O ALEGERE GRESITA CARE ULTERIOR SA-MI MANANCE TOTI BANII.IMI DORESC MASINA PENTRU SUFLETUL SI PLACEREA MEA, NU PENTRU A IMPRESIONA PE X SAU A FI CURIOS DE PARERE LU" Y (FARA ROMANISME)
DIN GERMANIA NU PREA MERITA ADUSA DIN CAUZA CHELTUIELILOR SUPLIMENTARE IAR IN RO SUNT CAM PUTINE.

sw tm

Nene vezi ca ti s-a blocat "Caps Lock"-ul... :001_tt2: