Main Menu

Tuning days 2007

Creat de Ovidiu, Martie 06, 2007, 07:04:44 P.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Ovidiu

Dragi pasionati de tuning, in perioada 29 martie -01 aprilie va avea loc spectacolul tuning days, in Otopeni, fosta locatie Metro Otopeni. Se anunta a fi foarte interesant. Ce parere aveti? Facem o coloana de Pug-uri pana acolo?
Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fiecare minut!

Gabriel

Interesanta ideea pentru promovare. Sa ne organizam un pic. Prima da sa anunte cei care pot veni in Bucuresti si in care din zilele show-lui.

Cloud no.75

ne putem vedea, dar sa nu va asteptati la cine stie ce...eu am mai fost si nu am plecat prea impreionat...spoilere si jante vezi si pe sosea, iar in rest muzica la maxim...

si sa nu uit de toti pustanii exaltati din parcare care afuma cauciucuri de Dacii si Ursuleti ruginiti...

si ceva fete dezbracate, dar de claba calitate, nu se compara cu cele de la Siab...caci si bugetul e altul...

dar ne putem vedea, desi eu nu tin in mod deosebit sa particip
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




Ovidiu

Eu nu am fost inca la niciun spectacol de tuning, din cauza asta sunt curios. Stiu ca o sa-mi curga balele pe podele p'acolo, dar chiar am de gand sa ma autoflagelez cu ocheadele aruncate masinilor  de show.
Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fiecare minut!

Kman

Nu e de mine acolo....pe bune ..chiar nu am ce vedea....prefer s ane intalnim ca de obicei si sa facem o poza si sa purtam o discuteie de efect...

Ovidiu

Asta e o placere intotdeauna, draga domnule K-man! Eu ma pot duce oricand in acea perioada, dar placerea de a discuta cu colegii de forum evit sa o ratez.
Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fiecare minut!

a_mic

Ma anunt desi nu sunt interesat de tunning. NOR cu ocheadele la masini, eu cu ocheadele la ce-o mai fi pe-acolo.
In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.

Vyk

Nu cred ca de data asta va fi vorba doar de Dacii cu cauciucuri arse si alte kitsch-uri. Vor fi si de astia pentru ca nu se poate fara (prostu' daca nu-i fudul nu-i prost destul), dar am convingerea ca vor fi si adevarate opere de arta. Cel putin cei de la VW vor aduce niste 'jucarii' tari. Va fi si cristi_407 cu 407-le lui care a devenit chiar o adevarata masina de prezentare.
Intrarea se anunta a fi de 10 RON/zi dar macar ziua in care va avea loc concursul dbDrag merita banii. Hai sa nu mai fim atat de incuiati si sa mai vedem si ce au altii pe masini, niciodata nu stii de unde furi o idee. Sanatate!

andrei

Eu daca e vreme frumoasa ma duc la munte... daca nu, as merge, tot pt. ca nu am mai fost la evenimente de gen... din curiozitate. Nu ca nu s-ar gasi cam orice fel de idee si pe internet... dar poate le poti aprecia altfel la fata locului (ideile).



Andrei
Peugeot 206 Starline, 1.6 HDI FAP, gris cendré, ESP, pack aluminium, 195/65/R15, Iulie 2006

SilverBullet

Nobody is Perfect. I am Nobody.

206 Starline | 1.6E | 16V | 110CP | Rouge Lucifer | 15" Sirocco | Aluminium Pack

andrei

S-ar putea sa trec eu sambata, dar nu stiu inca la ce ora o sa pot. Probabil spre pranz.


Andrei
Peugeot 206 Starline, 1.6 HDI FAP, gris cendré, ESP, pack aluminium, 195/65/R15, Iulie 2006

Kman

Nu ma bag. Nuam ce vedea acolo. Timp pierdut pentru mine

a_mic

Initial, am zis ca vin sa mai arunc cate o ocheada (calm, ca nu ma uit dupa masini ;) ) dar, programul mi s-a schimbat: voi veni doar la intalnirea de la 11 de la Casa la Bobor, iar de-acolo la o cununie ca e-n neam.... apoi carciuma...stiti voi...deci, nu !
In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.

andrei

Eu unul m-am hotarat sa plec vineri seara pana la munte, asa ca am ratat inclusiv intalnirea de sambata de la casa boborului. Sper sa ajung la urmatoarea intalnire !



Andrei
Peugeot 206 Starline, 1.6 HDI FAP, gris cendré, ESP, pack aluminium, 195/65/R15, Iulie 2006

Yackone

205 power ... de la tuning show ;D

205...forever