Impresii despre Peugeot 4007

Creat de vlad_207, Iunie 05, 2008, 01:10:59 P.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Cloud no.75

a, are 2.5Turbo de pe Impreza, de 225 cai...Cine plateste prima inmatriculare si impozitul pentru asa ceva ?
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




Gabriel

Motorul ala de 2,2 trage ca un bivol iar pe 4x4 se simte si mai bine. Dar 4007 e pentru mine doar un Mitsu deghizat si sper ca cei de la Peugeot sa-si dea seama ca au facut o greseala aruncand in piata un Peugeot care nu are cu nimic de a face cu spiritul Peugeot si pretentiile premium ale marcii. Probabil castiga foarte bine din vanzarea de motoare diesel catre japonezi si de aceia stau linistiti.

Vlad01

Si asta ar putea fi posibil, din moment ce au renuntat la 2.0 TDI pentru 2.2 HDi. In sfarsit am vazut si eu unul pe strada prin Cluj :). In showroom mai vazusem dar pe strada nu.

Cloud no.75

Tocmai am vazut pe strada un C Crosser. Arata excelent exterior, cel mai bine din cele 3 din punctul meu de vedere
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."