Mon petit HDi

Creat de cox, Iunie 11, 2008, 11:52:38 A.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

cox

Pe 1 august face 6 anisori. E vorba de un 1.4HDi caruia imi place, dupa posibilitati, sa-i ofer, din cand in cand, mici atentii.


Gabriel

Mai baga si tu niste fotografii ca ai cu ce. Eventual trimite-mi un set sa-ti incropesc o galerie pe portal.

cox

M-am conformat si revin cu cateva poze proaspete:




n_costique

Sa traiesti si s-o stapanesti sanatos ! E foarte frumoasa ! Cat mai multi km fara probleme cu ea!

Vlad01

Poti sa imi spui unde ai invelit volanul in piele? Si daca au sediu si in cluj, ca m-ar interesa.

cox

Multumesc la fel!
Referitor la volan - l-a invelit in piele un domn din Craiova, nu este vorba despre o firma. Daca ai drum prin Craiova, iti pot da un PM cu nr. lui de telefon... Tot pe un forum am dat de dansul. Acolo citisem ca se duce destul de des in Bucuresti, pentru volane. Poate isi face drum si la Cluj...

andrei

Foarte foarte foarte bina arata masina ! Imi place mult ! Felicitari !!!
Peugeot 206 Starline, 1.6 HDI FAP, gris cendré, ESP, pack aluminium, 195/65/R15, Iulie 2006

cox


Don Juan de Husi

Foarte frumoasa... numai ca iti lipseste ceva: www.clubpeugeot.ro
Doamne,vino Doamne... sa vezi ce-a mai ramas din oameni...

a_mic

@COX: cat a fost volanul? A trebuit demontat sau l-a facut pe masina? Culorile a trebuit sa le comanzi din timp sau le avea pe loc? Pot primi numarul pe PM? Multumesc.
In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.

cox

N-a fost nevoie sa-l dea jos, l-a cusut direct pe masina, pe care i-am lasat-o de dimineata de la 8 pana seara la 18. L-am sunat de mai multe ori pana a aprovizionat pielea rosie. Cu totul (piele + manopera) a costat 150 ron. Cel care l-a cusut e din Craiova, dar am inteles ca se deplaseaza periodic si in Bucuresti pentru volane. Exista si posibilitatea de a-i trimite volanul prin curier. Dar cel mai bine stabilesti cu dumnealui ce si cum, la nr: 0720049812

a_mic

In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.

cox


edy 1.6sx

Masina arata traznet. Felicitari pentru alegerea facuta. Sa fie intr-un ceas bun si sa te bucuri de ea.

cox