Aspirator de masina,util sau.....

Creat de claudiu,, Aprilie 08, 2009, 09:10:08 P.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

vlad_207

Eu vad aspiratorul de masina destul de util. Normal ca nu este ca unul de casa dar isi face cat de cat treaba. Am mai avut unul inainte de asta care era cam varza, se imbiba filtrul de la minzerie cu praf si nu mai tragea de loc.

De cand am 207-le, adica doi ani, nici o data nu a fost curatat in interior la spalatorie si nu din zgarcenie ci pur si simplu imi place sa-mi curat singur masina, indiferent de cat ii de cald afara. Vara iar nu ajunge masina la spalatorie pentru ca o spal eu, saptamanal.

sw tm

Mda.
Am vazut toti asta pe filmul de final de la Felix! :001_tt2:

claudiu,

   Eu am luat unul si chiar merge bine,trage cam tot. Nu ca unul normal, dar merge bine!! Chiar nu ma asteptam sa fie asa asta,pentru ca mai avusesem unul dar era ca fanu.

sw tm

Bravo tie!
Daca ne spui si ce marca / model este poate unii vor fi mai bucurosi dupa asta! :clap:

maryusdanyel

#19
Din intamplare  mi-a picat si mie unul pe mana zilele astea.Si este o porcarie.Mai rau imi fac nervi incercand sa curat prin masina.Daca vrei sa faci o treaba ca lumea tot cu ala de la spalatorie o faci.

vlad_207

Eu l-am luat de la Tesco din Debecen si scrie pe cutie Tesco. pe langa primul pe care l-am luat, acests este bijuterie. A costat cam 26 de lei acum doi ani.

mjustin

Pentru adunat firimiturile de pe bancheta(dupa ce mananca copiii)este suficient. Uneori(destul de rar) dupa ce vin de la spalatorie, unde aspira cu unul mare, fac retusurile necesare. Eu unul sunt multumit pana acum de ce face la banii platiti.
Constitutia Romaniei,
"Art.16. Egalitatea in drepturi
(1) Cetatenii sunt egali in fata legii,..., fara privilegii si fara discriminari.
(2) Nimeni nu este mai presus de lege."