Aurica -307SW-

Creat de Gabriel, Martie 04, 2007, 08:40:19 P.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Gabriel

La orice manevra ca asta pierzi. Eu pierd mult pentru ca renunt pur si simplu la leasing si nu cred ca voi mai face vreodata vre-un leasing financiar.
Acum MyCar vine cu un sistem de inchiriere iar la sfarsitul contractului ramai cu masina. E de fapt un leasing operational si rata cuprinde toate cheltuilile legate de CASCO, RCA si impozite. La inceput se plateste o garantie, contravaloarea a 6 rate. Practic tu nu mai platesti ultimele 6 rate inainte de incheierea contractului. Mie mi se pare un sistem foarte bun iar rata mea e in jur de 200 euro pe luna.
Daca vreti detalii mai multe contactati-l pe Claudiu Istrate claudiu.istrate@eurialmilitari.ro sau 0744755219. E un om bun si un tip foarte de treaba.

Cloud no.75

La cat cumperi 206 ?

De curiozitate. Unul identic cu ce vrei tu, in plus cu jante pe 15 si volan in piele, din iulie 2005, cu 50,000km se vinde cu 6000. Atat vrea proprietarul.
E un anumit model albastru recif. Cred ca il poti scoate mai ieftin
Aa avut doar 2 proprietari, unul am fost eu.
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




Gabriel

Daca aveam toti banii era o treaba. Asa, asta la 40.000 km si cu dotarile anterior mentionate, 7000 euro. Cred ca e un pret corect.

Vlad01

Da, pretul mi se pare mai mult de cat corect pentru dotarile masinii. S-o plimbi sanatos  :001_smile:!

sw tm

Si cum va fi sa treci de la comfortul unui 307sw la o masina mai mica cum ar fi 206?

Gabriel

Am mers multi ani cu 206 si recunosc ca la drum lung un 307sw e mai confortabil, dar de multe ori chiar imi era dor de 206, mai ales ca orasele si soselele s-au aglomerat foarte tare.

Gabriel

Aurica a fost predata societatii de leasing. Din pacate colaborarea cu societatea de leasing nu a putut fi incheiata pe cale amiabila ei incercand o atitudine in forta. Cel mai probabil ca ii voi da in judecata.

sw tm

Ehh...Ce sa-i faci lucrurile bune se mai sfarsesc dupa un timp! :censored: