Aurica -307SW-

Creat de Gabriel, Martie 04, 2007, 08:40:19 P.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Radon

nici nu mai am cuvinte :'(, si nu imi pot exprima nici un sentiment fata de intimplari de genul asta, sau fata de individul care se preteaza la asa ceva, ca om nu se mai poate numi.  :( :( :(
cert este ca in mod sigur politia nu te va ajuta cu nimic, intrucit nu poti aduce dovezi. nu iti ramane decit sa inghiti in sec, sau sa aplici metoda expusa mai sus de colegii nostri, cu baetzii de bine. >:(

si faceti-va, fratilor, CASCO, macar daca va doare sufletul , sa nu va usture si la buzunare. BeeJay, sper din tot sufletul ca macar ai CASCO.

Gabriel

Dupa ce m-am mai linistit am luat urmatoarea hotarare: voi face de asa natura incat sa fie foarte anchetat de politie. A fost vazut si in momentul asta sunt in proces cu el pentru o alta cauza. Datorita faptului ca stie ca pierde procesul pe care tot el la intentat, a procedat asa. La dosar voi mai atasa niste documente care sa arate starea de conflict, vor fi martori care vor depune sesizatii la politie ca l-au auzit cand m-a amenintat, si voi mai pune o acuzatie la dosar "sechestrare de documente". Cel mai probabil ca pana la urma va iesi basma curata dar de ce eu sa ma framant noaptea si el sa fie linistit. Din pacate el e obisnuit cu tribunalele fiind unul din reclamangiii notorii din Roman. Roata se mai intoarce.

Gabriel

Radule, slava Domnului am casco, dar faptul ca trebuie sa ma lipsesc de masina intre 7 si 14 zile imi incurca toate planurile.

Cloud no.75

partea proasta e ca o sa platesti reintregire vreo 10 milioane la cat o sa fie factura de plata pt Casco si, in plus la anul vei avea un scoring naspa la calcularea Primei de asigurare..

Ca sa nu mai vorbim de nervii cu vopsitul masinii
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




Radon

Citat din: BeeJay din Mai 25, 2007, 12:17:30 P.M.
Radule, slava Domnului am casco, dar faptul ca trebuie sa ma lipsesc de masina intre 7 si 14 zile imi incurca toate planurile.
mie imi zici cum e? io stau cu ea indoita si julita din noiembrie tocmai din cauza asta, ca nu ma pot lipsi de ea.

Dic84

ce nu suport astfel de ticalosi.Si eu gasesc pe multi care ba imi ocupa locul de parcare cu cate 2-3 zile,ba imi blocheaza garajul d nu mai pot sa ies cu masina si le mai desumflu cate o roata cand vad atata nesimtire.dar sa zgarii masina unui om niciodata nu as face asta.Astia merita batuti mort.Bine ca nu am patit asa ceva pana acum.Dar de fapt am patit si mai rau:mi-au furat masina.Asa ca asta ar fi un fleac.:).Sa bandajezi repede leutul BeeJay

Gabriel

Ma bate un gand sa-i schimb culoarea. Ce spuneti de Orange Salamanque? Cred ca ar fi primul si singurul 307SW din tara.

andrei

Peugeot 206 Starline, 1.6 HDI FAP, gris cendré, ESP, pack aluminium, 195/65/R15, Iulie 2006

Seby

@beejay sa stii ca ar fi nice...si eu am vrut sa fac aceiasi miscare...dar din pacate nu am fost destul de hotarat...
...face the future...

Kman

Nasola intamplare. Din pacate 2 saptamani fara masina e mult,iar sa umbli cu ea asa "ranita"...hmm
Ce oameni de tot rahatu!!

Gabriel

Maine duc masina la vopsit. Intentionez sa schimb nuanta culorii si sa o fac cu un ton mai inchisa, culoarea care a avut-o fosta. Sper ca cei de la Trendo Automobile Bacau sa faca treaba buna.

Kman

Iti tinem pumnii si sper sa iti iasa nunatza dorita...

ventura

S-o faci frumoasa din nou  :clap:

Cloud no.75

pai nu o mai faci Oranje Salamancue ?
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




Gabriel

As fi vrut dar inseamna sa vopsesc si interiorul. Alti bani alta distractie si asugurarile nu-s dispuse sa plateasca.