Main Menu

Tuning de bun gust

Creat de a_mic, Martie 13, 2007, 10:08:23 A.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

a_mic

Desi nu sunt un adept al tunning-ului, m-am decis sa deschid o asemenea sectiune ca sa ne putem manifesta bunul gust versus "stupid". Deci, la munca ! Am sa incep eu cu un Subaru Impreza WRX STI stock 262cp, motor boxer 4 cilindri, 2000 turbo.Tunat poate ajunge la 525cp fara a modifica capacitatea cilindrica: "doar" turbina, cip tuning, filtru aer, sistem injectie si evacuare de la a-z ! :D

Mey ! Dar fata....fata o fi si ea "tunata" ? :)
In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.

Cloud no.75

mda...genul asta de fete gasesti pe toate drumurile...nothing special...

masina, da e masina de cunoscator
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




Chris

daca tot postam, sa fie peugeot. 207 spider.

Chris

#3
presupun ca a fost un 406 sw inainte.-- K-man edit : a fost un 806

Chris

el este un 206. pentru amic  ;D

Chris


a_mic

In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.

Razvan Negru

#7
 Cate ceva din fiecare

Radon

#8
Stiu ca e din "tabara adversa", dar intodeauna am avut cel mai mare respect pentru masinuta asta.






Gabriel

Filmuletul asta il pun special pentru Cloud: un RS4 tunat de MTM. Auziti ce frumos se completeaza sunetul evacuarii cu al turbinei!

[youtube=425,350]FBkX8GS5FoY[/youtube]

Yackone

#10
ceva frumos...filmul merita urmarit pana la capat


[youtube=425,350]n1_mcEwv14U[/youtube]

205...forever

dorin206

frumos de tot mai yakone filmu...nota 10 pt ce a facut omu cu 205 :clap: !  bafta si  n vedem  pe strazi :001_tt2:

ashtefan

Very well done. Nice work. Asta da tuning de bun gust. Bravo.
Tanti Auguri!

Yackone

Citat din: ashtefan din Iunie 25, 2007, 07:49:25 A.M.
Very well done. Nice work. Asta da tuning de bun gust. Bravo.

stai linistit ca nu este a mea...eu inca mai am de lucru

205...forever

Seby

206 tribute...

[youtube=425,350]jKzYAKQEshI[/youtube]
...face the future...