Cumpar capac filtru ulei (cel metalic) pentru un peugeot 106,an fabricatie 2001.

Creat de edug, Mai 30, 2010, 12:30:09 P.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

edug

Cum spune si titlul cumpar un capac metalic pentru filtrul de ulei,pentru Peugeot 106,an de fabricatie 2001.Sunt din Bcuresti si nr meu de tel este 0728600388.Va multumesc anticipat

SportWagon

Ofer consultanta in domeniul auto,

edug



turbojack

Acest reper nu-l vei gasi niciodata pe producator ,ci doar pe original,de aceea ai doar doua solutii: unul SH sau unul nou printr-o reprezentanta Peugeot.Mai sus aveai o oferta foarte buna. ;)

edug

Nu am spus ca este sau nu o oferta buna,pentru ca nu am primit nici una,sau nu stiu eu unde sa ma uit.Nici SH si nici noi....ma refer la mult ravnitul capac de filtru de ulei....Va multumesc anticipat


tnt




SportWagon

Citat din: edug din Mai 31, 2010, 11:18:20 P.M.
Doresc sa stiu cat ma costa.Multumesc anticipat

E necesara seria de sasiu. Putem spera la un discopunt fata de pretul in concesiune. Asta il afli la orice concesiune. Daca un 5% aprox discount e interesant atunci da-mi de stire. Nu o lua ca pe o oferta ferma de pret dupa ce imi spui ca in principiu e ok, atunci pot verifica ce discount ni se ofera, caci adaosul la piese al unui dealer e variabil de citeva luni si nu ami e discount fix. Un 5% cred ca e de sperat, poate mai mult functie de pret. Dar transportul la tine nu e inclus.
Ofer consultanta in domeniul auto,

edug

Citat din: 407SW din Iulie 07, 2010, 02:12:55 P.M.
Citat din: edug din Mai 31, 2010, 11:18:20 P.M.
Doresc sa stiu cat ma costa.Multumesc anticipat

E necesara seria de sasiu. Putem spera la un discopunt fata de pretul in concesiune. Asta il afli la orice concesiune. Daca un 5% aprox discount e interesant atunci da-mi de stire. Nu o lua ca pe o oferta ferma de pret dupa ce imi spui ca in principiu e ok, atunci pot verifica ce discount ni se ofera, caci adaosul la piese al unui dealer e variabil de citeva luni si nu ami e discount fix. Un 5% cred ca e de sperat, poate mai mult functie de pret. Dar transportul la tine nu e inclus.
Seria de sasiu este VF1CHFXA52654628. Astept raspuns si iti multumesc anticipat!

edug

Inca astept un raspuns de la un coleg de forum :)

SportWagon

Masina ta intra in promotia 4+, beneficiezi de 20% discount la piese originale in orice concesiune.
Ma asteptam sa stii asta, e valabila din a 2 aprte a anului trecut si s-a prelungit pina la jumatatea acestui an deocamdata.
Reperul dorit il gasesti pe original.
Ofer consultanta in domeniul auto,