Consum carburant 206 diesel

Creat de Ovidiu, Februarie 12, 2007, 11:16:21 A.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

a_mic

Citat din: marius.v din Noiembrie 22, 2009, 06:48:09 P.M.
Consum de bere!!!
Crezi ca doar atat pot?  :001_tongue:

Citat din: tnt din Noiembrie 22, 2009, 08:17:55 P.M.
Da` lu` nenea a-mic, i s-a ars tastatura?
"Doar" oarece probleme tehnice si profesionale m-au abatut de la calea cea dreapta trasata de voi  >:(

Citat din: marius.v din Noiembrie 23, 2009, 10:02:21 A.M.
Nu bre, i-au taiat netu.
...cei distinsi prezidentiabili ce-si fac reclama cu pasajul Basarab. Oare tot ei mi-or fi furat si 1.7 km de fibra optica?  :crying:

Desi tot ce-am postat mai sus este off-topic, ma rog de clementa moderatorilor avand in vedere ca este primul meu post de reveneala si, sper, unul dintr-un lung sir on-topic.

In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.

tnt

Bine ai revenit stimabile! Ne-ai lipsit!

marius.v

Te iertam bre.
Dae creste si tu un pic consumu!
De Ceptura macar!
Daca a reaparut. :offtopic: :offtopic:
Condusul unui automobil este o chestiune de atitudine si de aptitudine

a_mic

Revenind "ON": Bucuresti-Cluj => 3.5 l/100. Neresetand CB-ul: Bucuresti-Cluj-Bucuresti => 3.3 l/100. Dupa capul meu de matematician decrepit, asta cam face un 3.1 l/100 pe traseul Cluj-Bucuresti. Diferentele au fost datorate temperaturii ambientului, respectiv o medie de -1 grd. la ducere si de +7 grd. la intoarcere. Deci, vorba unui clasaic in viata cu relatii la Sulaina, "iarna nu-i ca vara"...
In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.

sw tm


a_mic

Pe CB, viteza medie inregistrata a fost de 59 km/h, in conditiile in care peste 40% din drum am "inotat" prin ceata deasa, iar cca 100 km i-am facut cu spaima de polei in incaltarile mele inca de vara.
In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.