Al Ei 207 oranje salamanque!!!

Creat de rara, Iunie 27, 2007, 04:44:15 P.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

rara

La aceasta data avem confirmarea de la Peugeot ca masina a plecat din Franta catre Curtici de unde va ajunge la dealer. Sper sa va pot da mai multe detalii cat mai curand  :clap: :clap: :clap:

NOR edit: nu te supara ca ti-am completat titlul  8)


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

Vlad01

Mult succes cu noua masinuta, sa speram ca nu vei avea probleme cu ea si la cat mai multi km la bordul ei! Sa fie condusa cu placere! :001_tt2:

turbojack

Un model si o culoare ce face cinste clubului. :clap: :clap: :clap:
Sa o "rulati" sanatosi,la multi kilometri !

rara

#3
Multumim de urari!!! Se pare ca in curand vom avea un nou user. Un model deosebit intradevar...destul de scump in gama sa dar de mare angajament. Pana una alta asteptam, ceea ce e foarte greu mai ales pentru mine caci sunt de felul meu destul de nerabdator :blushing:. E un 207 echipare Trendy, 1.6 hdi 90 cp. Imbunatatiri: scaune fata incalzite si culoare metalizata :001_rolleyes: :001_wub:.


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

Cloud no.75

@rara: nu era mai simplu sa iei Premium ? aveai scaunele incalzite standard si in plus aveai si jante de 16, tapiterie de plus si alt decor interior...
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




Ovidiu

Rara, felicitari! E o masinuta buna, care face cinste marcii Peugeot.

PS: al doilea 207 din club!
Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fiecare minut!

marius.v

Ioana felicitari pentru model si mai ales pentru culoare!
Rara, de ce esti nerabdator?
O sa ai si tu acces la ea? (la masinuta of course!).
Vezi ca si Nor ti-a modificat titlul!
Condusul unui automobil este o chestiune de atitudine si de aptitudine

rara

Pai, masina era comandata de dealer. Un premium era cu peste 2000 de eur mai scumpa  :blink:  si nu ne puteam intinde atat. Masina asta e disponibila din iulie, sper :oops:, iar pentru una la comanda ne dadea termen de livrare luna septembrie :death:.


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

Cloud no.75

da, ai dreptate, timpul de asteptare e foarte mare daca vrei comanda, mai ales ca August e luna de concediu la fabrica.

ai facut o alegere foarte buna !
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




Kman

No pai trebuia sa anunte posesoarea aici !!
Oricum ma bucur ca ati ales 1.6 hdi in detrimentu 1.4 hdi

rara

Dupa ce am citit cele scrise de Nor si am facut si drive test cu 1.4 hdi, optiunea era naturala. :oops:


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

Cloud no.75

ma bucur ca te-a ajutat intrucatva ceea ce am scris, ai facut o alegere corecta.
De altfel si noi vom face acceasi alegere, doar ca vom alege un alt nivel de echipare
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




mjustin

OT renunti la "copil"? treci la HDI?

Cloud no.75

in max 1 an. HDI e mai placut la condus in trafic greu si e mai bun la revanzare. 1.4 benzina pe 207 este o alegere nefericita, iar 1.6i nu-si merita banii
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




rara

In urma discutiilor cu cei de la Peugeot Oradea am aflat ca o masina marca face pe drum 14 zile din Franta pana in Romania la Curtici :crying:. Parca ar fi aduse in carca :001_tt2:. Grea mai e asteptarea. Totusi umbland prin tara saptamana asta am observat foarte multe camioane carand Peugeot, ceea ce ma face sa sper ca si masina noastra a ajuns deja. :clap:


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.