Vreau o masina chic

Creat de Angel, Iulie 09, 2007, 12:20:47 A.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

turbojack

Citat din: rara din Iulie 15, 2007, 02:27:06 P.M.
Mama, mama... ce de schimbari de optiune.

Dupa Batalia Angliei,a urmat debarcarea din Normandia... :001_tongue:
Sa vedem ce va urma,oricum nu va iesi nimic rau. :clap:

Kman

Neah
207 CC.........e clar ca nu are concurent actualmente la ce emotii ofera cand il admiri

Angel

#17
Asaaaa...sa purcedem la clarificari, ca am absentat saptamana asta de pe forum:

@BeeJay - Ai adus cel mai elocvent argument. Si ai dreptate...trebuie sa recunosc!  :blush:

@Seby...piele alba...hmmm...mi-ai dat o idee f.buna  :001_rolleyes: Dar parca mai degraba as vedea piele crem...ecru. Oricum, e de analizat :)
Cat despre informatiile oferite de Tudor (mr. Don Juan de Husi), sunt foarte corecte - da, m-am hotarat asupra Peugeotului 207 cc. Mai e un an pana ma voi vedea la volanul lui, dar...macar stiu ca am un orizont de asteptare placut  :001_tt1:

@Rara...Pesti, evident  :001_tongue: Cine stie, cunoaste  :biggrin: Suntem mai nehotarati de felul nostru...dar si cand ne hotaram...nici o armata nu ne poate sta in cale!  :001_cool:

@K-man
  - Puteam sa aleg altceva decat Peugeot? Odata ce ai condus un Peugeotzel, e greu sa uiti...Prima iubire se uita greu  :blushing:. Si am eliminat si problemele familiale legate de Peugeot, ca mama nu mai vrea sa-si ia masina deocamdata. Asa k... :batman:

Va multumesc tuturor pentru sfaturi si opinii...o sa va mai bat la cap pe tema asta si in viitor. Si fac petrecere cand il iau...ca trebuie udat cu sampanie, cum se cuvine  :clap:

Oamenii mă pot dezamăgi, dar nu mă pot ßnfrùnge niciodată

Madriann

Citat din: rara din Iulie 15, 2007, 02:27:06 P.M.
Mama, mama... ce de schimbari de optiune. Oare ce zodie esti??? Pesti...??? :001_tt2:
Varsator mai degraba  :biggrin:
Renault Laguna: Serious Playtime...
Peugeot 407    : Playtime is over! :)

Angel

@Madriann

Varsatorii sunt "frati de cruce" cu noi, Pestii. Tot suntem in perioade consecutive. Au imprumutat ceva din nehotararea noastra  :biggrin:
Oamenii mă pot dezamăgi, dar nu mă pot ßnfrùnge niciodată

ventura

Ce zici Angel?  :001_rolleyes:











PS: Vazuta azi in BV

Angel

Wow, thx pt poze  :blush:

Ventura...tot ce pot spune este..."Cred ca m-am indragostit"  :001_wub: :blushing: :001_rolleyes: :biggrin:
Oamenii mă pot dezamăgi, dar nu mă pot ßnfrùnge niciodată

Seby

hai ca iti mai dau si eu inca un motiv sa fi si mai indragostita...

p.s. o masina facuta pentru angels... :001_wub:
...face the future...

ventura

Seby trebuie sa fim constienti ca nu vom vedea o astfel de masina pe strazile noastre.

Seby

eee...daca ar fi facut de serie se gasea sa o cumpere cineva si intr-un an avea piele crem la noi... :censored:

oricum e foarte frumoasa dar f f pretentioasa...
...face the future...

Angel

Citat din: Seby din Iulie 17, 2007, 10:20:47 P.M.
eee...daca ar fi facut de serie se gasea sa o cumpere cineva si intr-un an avea piele crem la noi... :censored:

oricum e foarte frumoasa dar f f pretentioasa...

Deci acum chiar sunt... :001_wub: :001_wub: :001_wub:

Chiar daca tb sa fiu de acord cu Ventura...nu prea vad curand o astfel de masina prin Bucuresti...trebuie sa recunosc k e o BIJUTERIE! :blush:

P.S. Am apreciat precizarea ,,masina facuta pentru angels" :blush:
Oamenii mă pot dezamăgi, dar nu mă pot ßnfrùnge niciodată

ventura

Citat din: Angel din Iulie 17, 2007, 10:52:09 P.M.
P.S. Am apreciat precizarea ,,masina facuta pentru angels" :blush:

Pai .. un singur angel avem si noi aici, ca sa il tinem in puf. :thumbup1:

Angel

Citat din: ventura din Iulie 17, 2007, 10:54:51 P.M.
Citat din: Angel din Iulie 17, 2007, 10:52:09 P.M.
P.S. Am apreciat precizarea ,,masina facuta pentru angels" :blush:

Pai .. un singur angel avem si noi aici, ca sa il tinem in puf. :thumbup1:

Lol...Singurul raspuns pe care pot sa-l dau e ,,u're makin' me blush  :blushing:"  :oops:
Oamenii mă pot dezamăgi, dar nu mă pot ßnfrùnge niciodată

Cloud no.75

apropo de Tigra: se va mai produce doar vara aceasta si apoi va fi desfiintat modelul datorita vanzarilor sub asteptari. Inclusiv Micra CC se vinde mai bine decat Tigra. Best seller la clasa asta e perechea 206-207CC. Sunt prinse ambele depoarece studiul se refera la anul 2006 cand Pug a vandut 45 000Exemplare, iar Opel doar 10 000 si Micra in jur de 15 000.
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."