4007 in show room

Creat de SportWagon, August 15, 2007, 09:28:17 A.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Cloud no.75

@marius: hai la Otopeni sa vezi cu ochii tai...

Vezi ca sunteti OT  :offtopic: :offtopic: :offtopic:
"And still I stand this very day/ With this burning wish to fly away.../ ...I'm still looking, looking for the summer..."




SportWagon

 :offtopic:ce sa vaza? masinile sau echipa de spalare din imaginatia lu Marius?

Si acum la subiect:  acceptind ca se intimpla datorita neglijentei vizitatorilor sa se murdareasca si sa se deterioreze pielea scaunelor, exista mai multe solutii :
-husa de protectie de show-room (ca cele din service VW)
-schimbarea mai frecventa a masinior de show-room
-la limita incuierea lor DAR cu conditia ca un afis mare sa invite vizitatorul sa se adreseze unui reprezentant de vinzari care sa ii deschida si sa ii prezinte imediat masina la cerere si eventual dupa "validarea" tinutei si cu husa pe scaunesi sa nu patesti momente penibile stind in jurul unei masini incuiate.

Oricum in swow-room-urile VW, BMW, MB si altele din zona de nord-est a tarii nu am constatat masini cu trapoteria de piele deteriorata.
Poate acolo se ruleaza masinile mai des in show-room. Sint prea accesibile show-room-urile Peugeot ?
Probabil ca e o problema in Bucuresti ca "tarasenii" fac prea usor banii si au tupeu sa intre in show-room si nu e prima oara cind constat asta.
Insa de cite ori am intrat intr-un show-room Peugeot din afara bucurestiului nu am vazut genul de tzopirlan gata bronzat din burta ma-sii, manelofil, cu zgarda aurie la git, ceafa lata de bivol, bermude, maio si slapi.
Am intilnit insa deunazi personaje de acest gen invirtindu-se in jurul unui X6, in curtea concesionarului.
M-as astepta ca acesti concesionari sa aiba mai mari astfel de probleme.
Ofer consultanta in domeniul auto,