206 - Scrumiera antifum"ati"

Creat de 78ATI, Septembrie 02, 2007, 07:01:23 P.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

marius.v

Iliutza, mersi foarte frumos, esti un prieten adevarat, am sa iau huse incalzite! :clap: :clap:
E mai simplu pentru mine si nu prea am nici timp de bricolaje. :crying: :blink:
Sper sa vii la viitoarea intalnire cu Paula cu tot! :offtopic:
Fa tot posibilul te rog.
Condusul unui automobil este o chestiune de atitudine si de aptitudine

78ATI

Marius, iti recomand fie o mica interventie asupra prizei de bricheta (un prelungitor oficial) sau sa faci conexiunea cu viitoarele huse in interior sub consola...fara a bloca priza de bricheta dandu-i masinii un aspect ingrijit fara "fire ce atarna" sau se incurca pe afara!
este o versiune, o modaliutate de a obtine un confort termic cu un minim de efort!
We donñ€ℱt see things as they are. We see them as we are. (Anais Nin)

marius.v

Condusul unui automobil este o chestiune de atitudine si de aptitudine

Taz

scuze pentru  :offtopic: :).Sunt si eu curios daca as intimpina dificultati in a ''cheli'' tot scaunul pentru a ramine numai cadrul metalic.Mi sa rupt mecanismul de culisare(sau cam asa ceva) am masina in 2 usi..si na.Ma gindeam sa schimb numai structura metalica caci un scaun complect e cam scump.Scuzati exprimarea,sper ca ati inteles ceva.:)

78ATI

Exprimarea este ok!
...dificultati nu sunt...insa trebuie sa fii foarte atent la remontare...in cazul tau nu trebuie sa descoperi husa de pe spuma poliuretanica (cazul meu) astfel incat vei obtine 2 parti, sezutul si spatarul gol.
Trebuie sa ai timp la dispozitie cand incepi lucrarea...este adevarata time consuming!
Succes, si La Multi Ani
We donñ€ℱt see things as they are. We see them as we are. (Anais Nin)