Rara: Partner 2.0 Hdi 90cp!!!

Creat de rara, Februarie 12, 2007, 09:06:55 P.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

rara

Detin un Parner 2.0 Hdi, an fabricatie sept. 2004, achizitionat SH din Germania cu 41000km la bord in august 2006.  Dotari: ABS, ESP, 4 airbaguri, AC, geamuri electrice fata, oglinzi electrice si incalzite, inchidere centralizata cu telecomanda, radio-cd etc. O masinuta corect dotata cu o motorizare corecta. Am pus pasiune pentru ea si ea m-a apropiat de niste oameni deosebiti. Va multumesc tuturor. :)


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

Radon

multumesc de urari, asemenea si tie !  8)

rara

#2
Am uitat culoarea: albastru metalizat.  Acum are 55000 km, am cam fugarit-o! ;D
LE: Tot adaug!! Nume de cod: Pisoiu' ;)


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

Seby

draga radu sa ai noroc de masinuta si poate ne vedem curand...asa ca o prima intalnire de noul forum :P
la cati mai multi km fara probleme... ;)
...face the future...

rara

Ieri am facut prima pana :(. "Norocul" meu ca ploua. Ma declar total nemultumit de sistemul de prindere a rotii de rezerva si pozitia acesteia. :(


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

Kman

Mda e poat esingurul lucru prost pe care il am si eu la masina, dar ia gandeste-te ca nu e dracu asa de negru daca iti tii in portbagaj niste haine rele ca sa te schimbi atunci cand afara e urat.
Si mai fa un exercitiu de imaginatie si gandeste-e ca i masian plina cu bagaje si trebuie sa scoti roata de rezerva si mai mult decat atat s ao bagi in loc pe cea cu pana care daca vremea e naspa si e plina cu pamant si apa.......nu-i asa ca te simti mai bien si nu mai esti asa total nemultumit?

rara

Sigur in principiu ai dreptate. Asa am zis si eu pana a trebuit sa ma tavalesc pe jos sa iau rezerva ;D. Dar una peste alta e ok. 8)


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

AIR

Acum pana ai facut-o dar intrebarea e ? De la un cui romanesc sau dau rotile semn de imbatranire?
Din 5 pene cate am facut in circa 300 000km cele mai multe le-am facut cand ploua.
Partea cea mai buna e sa pui langa cric o bucata de plastic impaturit pt a te putea pune pt scurt timp eventual in genunchi fara sa te murdaresti ca sa pui roata sparta la loc.O sa fac si eu tocmai ceea ce am scris!
Muzica intotdeauna incanta urechea si inalta sufletul, numai sa o poti asculta si cu sufletul!
"Arta e o stiinta cu prea multe variabile!" Anonim

rara

Air, pana am facut-o dand intr-o groapa. Mi-a taiat laterala la cauciuc:(. Deci nu e vorba de imbatranire de cauciuc. Sunt destul de noi.


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

AIR

 >:(Probabil era balta si nu ai vazut groapa! Asta e, dar e pe fata sau pe spate?
Janta cum e nu s-a strambat cam Tare????Si probabil ca e pe dreapta ! :o
Muzica intotdeauna incanta urechea si inalta sufletul, numai sa o poti asculta si cu sufletul!
"Arta e o stiinta cu prea multe variabile!" Anonim

AIR

Pana la urma cum unificam masina mea.De abia dupa ce am postat tot topicul am vazut ca era un topic cu Jurnalul de Bord!Si vad ca a fost mutat de la sectiunea Partner la Sectiunea Jurnalul de bord, NU am inteles de Ce????Doar eu scriu despre Partner!!!La ce masina aveti apare Partner cu 4 voturi, din cate stiu eu suntem doar 2 sau s-a votat de 2 ori!
Muzica intotdeauna incanta urechea si inalta sufletul, numai sa o poti asculta si cu sufletul!
"Arta e o stiinta cu prea multe variabile!" Anonim

marius.v

Radu, avem un om deosebit, o masina deosebita si o nevasta deosebita!
La asa cumul nu poti sa ai decat niste prieteni deosebiti!
La asa masini asa oameni!
Condusul unui automobil este o chestiune de atitudine si de aptitudine

AIR

@marius nu am inteles ce om aveti deosebit, masina si nevasta nu comentez!
Si vezi ca esti offtopic ;D aici se scrie de jurnal de bord nu de oameni, ci mai ales de dansele masinile! :)
Muzica intotdeauna incanta urechea si inalta sufletul, numai sa o poti asculta si cu sufletul!
"Arta e o stiinta cu prea multe variabile!" Anonim

marius.v

Omul deosebit e rara!
Masina deosebita e partneru!
De nevasta nu mai comentez ca-mi da ban moderatorul (rara).
Si o idee de offtopic nu strica!
Nu suntem VW forum!
Incercam sa fim cu adevarat o comunitate!
Nu avem ochelari de cal!
Condusul unui automobil este o chestiune de atitudine si de aptitudine

rara

Multumesc. Nu pot decat sa ma simt bine pe aici. Legat de offtopic, cred ca trebuie sa intelegem ca nu masinile isi descriu singure problemele pe acest site, si nici nu se lauda singure :)).
Suntem oameni, in primul rand, care ne cunoastem, care scriem de masinile noastre. Asa cum spunea si Marius. O comunitate din spatele volanului cu Leu. 8)


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.