Rara: Partner 2.0 Hdi 90cp!!!

Creat de rara, Februarie 12, 2007, 09:06:55 P.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

rara

Am luat un flacon si l-am pus in motor. Acum sa vedem daca e schiar asa cum zic ei.


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

ventura

Citat din: rara din August 13, 2007, 01:41:30 P.M.
Am luat un flacon si l-am pus in motor. Acum sa vedem daca e schiar asa cum zic ei.

Din ce zicea Turbojack am inteles ca e bine sa faci un drum mai lungut dupa ce bagi aditivul.

marius.v

Nu e necesar!
Important e sa fie in motor minim 1000 km.
Atat.
Condusul unui automobil este o chestiune de atitudine si de aptitudine

rara

Asa scrie si in prospect. Acum sa vedem ce rezultate obtin.


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

AIR

Detaliaza un pic consumul pe Autostrazi e in jur de 6.2  sau cel de 7.6 si banuiesc ca ai mers cu AC non stop.Si viteza cea legala in jur de 130km/h?!
Dupa ce ai pus Dura se simte motor mai silentios, se infinge mai usor?
Muzica intotdeauna incanta urechea si inalta sufletul, numai sa o poti asculta si cu sufletul!
"Arta e o stiinta cu prea multe variabile!" Anonim

rara

Prima alimentare a fost in Germania, consum de 7.6l. A/C aproape tot timpul viteza peste cea legala si 43 de grade afara.


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

rara

Masinuta mea se apropie vertiginos de venerabila varsta de 3 ani si 80.000km. :crying:


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

ventura

Bravo, tine-o tot asa si sa sarbatorim impreuna si milionul de km  :clap: :001_cool:

mjustin

o persoana care e dependenta de masina(pe care o si intretine cu drag) care a facut cca 40k km intr-un an de la achizitie, la cat mai multi km FARA probleme ca si pana acum

rara



Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

rara

M-am hotarat!!! Maine duc Partnerul la revizie :001_tongue:. Are mai multe bubite pe care sper sa le rezolv ieftin. Va anunt dupa ce iese. :oops:


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

a_mic

Nu pot decat sa-ti urez succes si sa ne tii la curent cu evolutia carausului tau !  :001_smile:
In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.

rara

Din pacate vestile nu sunt prea bune   :crying: :crying: :crying:!!!! Pe fata se pare ca ambii pivoti au joc. Pana acum ce preturi am primit par prohibitive adica 570 lei/ bucata :death:. Deja simt ca imi creste tensiunea. O sa mai caut variante si va dau de stire.


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

turbojack

Pivotii au acel pret,sau bratele complete (chiar si pentru ele pretul este exagerat)?

rara

E cu tot cu brat, componenta e pivot cu brat cu tot.


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.