Rara: Partner 2.0 Hdi 90cp!!!

Creat de rara, Februarie 12, 2007, 09:06:55 P.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Kman

#75
Autostrazi intinse sa il poti folosi din plin iti dorim.
Alta viata cu Cruise Control.
Urmatoarea masina nu va mai fi fara.

AIR

Eu credeam ca la 207 vrei tempomat, dar vad ca m-am inselat.Ai gasit si cu limitare sau doar simpla fara limitare, asa cum am si eu?
Acum sigur ca e bine ca mai poti ridica piciorul de pe acceleratie si fara sa incetinesti....insa eu caut ulterior sa stau cu el sprijinit tot pe acceleratie ca sa am reflexul "la lucru" in caz de ceva Doamne fereste.
Succes in continuare!
Muzica intotdeauna incanta urechea si inalta sufletul, numai sa o poti asculta si cu sufletul!
"Arta e o stiinta cu prea multe variabile!" Anonim

rara



Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

rara

Am schimbat deasemenea rulmentii pe fata. Aveau deja un huruit urat. Km 115.000


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

rara

120.000 km si ceva probleme: - schimbat discuri de frana fata, pentru ca erau ovalizate
- schimbat bielete antiruliu fata
- reincarcat cu freon AC
- echilibrat roti
Cost 884 de lei. Destul de bine, dar parca era mai bine fara cheltuiala asta.


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.

a_mic

Ai scapat bine, prea distinse! Partea cu rulmentii n-am inteles-o. Intr-o exploatare normala, rulmentii nu trebuie sa cada pentru ca sunt capsulati si cu autoungere... Ce s-o fi intamplat?
In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.

rara

Aveau un huruit la peste 70 km/h. Initial nu am stiut ce e, pana nu am ridicat-o sus si am verificat. Probabil ca nu era pericol cu ei, dar ma enerva rau huruitul.


Importator, distribuitor corpuri de iluminat. Reducere pentru membri Club Peugeot.