2o6 > CS 11 ABC <

Creat de Katy, Iunie 30, 2010, 10:20:24 P.M.

« precedentul - următorul »

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Katy

In primu rand salutare tuturor, m-am decis sa-mi prezint masina si aici  :biggrin:
Peugeot 206,5 usi, din 2005, rosie, motor 1,1. Masina a fost luata de noua de la reprezentanta din Craiova iar dupa ce am implinit 18 ani masina a devenit a mea si din momentul ala au inceput si modificarile care ar fi : folie omologata, subwoofer, monitor/bluetooth touch screen adaptat peste oglinda retrovizoare, pleoape, paravanturi, xenon 6000, stopuri led, toba sport, grila sport, eleron Rc, jante 15", volan piele, frana de mana piele, or sa mai urmeze si alte modificari.

a_mic

Poze, KatY? Nu pentru mine ca io mi-s cunoscacios...  :biggrin:
In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.

Katy

Daca as sti si cum sa pun  :001_unsure:

a_mic

No.... cont pe imageshack, download pictures, copy address, paste address ca link in sectiunea ta! Ciucces!
In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.

Radon


a_mic

Preadistinse! Imi place de tine: intai la intalnire la Eselnita si abia apoi inscrierea pe forum!  :biggrin:
In aceasta lume ai ocazia sa cunosti oameni cu a caror prietenie te poti mandri dar, si mai multi al caror dispret te onoreaza.
Pentru ca lucrurile au luat o intorsatura cu care nu pot fi in niciun caz de acord, imi autosuspend dreptul de a scrie. Pentru comunicare, rog numai PM.

Katy

#6







Gabriel


Katy

Ms, poze cand or sa-mi vina si farurile  :001_wub: :biggrin:

Katy

#9


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Gheko

#10
Citat din: a_mic din Iunie 30, 2010, 10:58:30 P.M.
Preadistinse! Imi place de tine: intai la intalnire la Eselnita si abia apoi inscrierea pe forum!  :biggrin:

Domnu Kati, spune si tu de unde ai stiut de intalnire.: :biggrin: :001_tongue:
Ai facut destul de frumos masinuta si de ce spun ca destul, din cauza cA rosul de la interior mi se pare putin cam prea aprins.

sw tm

Chiar asa...De unde o fi stiut?  :blink:

Pana la urma Cinste lui!  :clap:

Katy

#12
Pai de pe club-206  :001_tongue: :biggrin: , la interior e rosu imperial si e ok. Nu te deranjeaza nici macar la drum lung  :001_cool:. Inca 3 poze cu pugul.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Katy

 :clap: Telefonu mult primit  :001_wub: mi-au ajuns farurile din Germania :001_tt1:, asteapta sa fie luate din Buc si sambata imi ajunge si kitul xenon ptr. faza lunga  :biggrin:.

sw tm

O sa fie ceva mai greu acum sa dai flash-uri...